Infolinia
i rezerwacja telefoniczna
32 728 30 26

Kontakt

Znajdź Tani Lot z Warszawy do Moskwy

Loty
z Warszawy do Moskwy już od 349 zł

Loty Warszawa - Moskwa:

Linie lotnicze:
  • LOT
  • Tanie loty z Warszawy do Moskwy. Nasz serwis oferuje bezpośrednie loty do Moskwy liniami Lot na lotnisko Moskwa Sheremetyevo International Airport - główną bazę rosyjskich linii lotniczych Aeroflot, oddalonego około 28 km od centrum miasta.


    Tanie loty z Warszawy do Moskwy. Nasz serwis oferuje bezpośrednie loty do Moskwy liniami Lot na lotnisko Moskwa Sheremetyevo International Airport - główną bazę rosyjskich linii lotniczych Aeroflot, oddalonego około 28 km od centrum miasta. Bezpośrednie loty z Warszawy do Moskwy na lotnisko Szeremietiewo (SVO) w sezonie letnim 2020 oferują krajowe linie LOT. Loty z warszawskiego Okęcia odbywają się codziennie. Wyloty z Warszawy w poniedziałki startują o godz 09:35, lądowanie w Moskwie o godz 12:45, we wtorki, czwartki i soboty o godz 16:10-19:20, natomiast w środy, piątki i niedziele o godz 09:25-12:35. Powrotne połączenia relacji Moskwa-Warszawa także codziennie, w poniedziałki, środy, piątki i niedziele o godz 13:25-14:40, pozostałe dni (wtorki, czwartki, soboty) o godz 20:15-21:30. Zapraszamy do rezerwacji promocyjnych lotów do Moskwy online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

    1. Wylot Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

      SU 2001 2021-07-25 13:40 Warszawa (WAW) 2021-07-25 16:40 Moskwa (SVO)

      Przylot Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

      SU 2001 2021-07-31 17:05 Moskwa (SVO) 2021-07-31 19:15 Warszawa (WAW)

      Cena: 961 PLN

    2. Wylot Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

      SU 2001 2021-07-25 13:40 Warszawa (WAW) 2021-07-25 16:40 Moskwa (SVO)

      Przylot Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

      SU 2001 2021-08-05 11:30 Moskwa (SVO) 2021-08-05 13:40 Warszawa (WAW)

      Cena: 961 PLN

    3. Wylot Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

      SU 2001 2021-07-25 13:40 Warszawa (WAW) 2021-07-25 16:40 Moskwa (SVO)

      Przylot Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

      SU 2001 2021-08-02 11:30 Moskwa (SVO) 2021-08-02 13:40 Warszawa (WAW)

      Cena: 961 PLN

    4. Wylot Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

      SU 2001 2021-07-25 13:40 Warszawa (WAW) 2021-07-25 16:40 Moskwa (SVO)

      Przylot Czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio

      SU 2001 2021-08-01 11:25 Moskwa (SVO) 2021-08-01 13:40 Warszawa (WAW)

      Cena: 961 PLN

    Alert cenowy

    Skorzystaj z najlepszych promocji na loty z Warszawy do Moskwy